Членство у професійних асоціаціях та об'єднаннях

Видавець цього журналу - Київський національний університет культури і мистецтв - має міжнародний авторитет у світі наукового видання. Він є членом і бере активну участь у діяльності наступних професійних асоціацій:

CrossRef - це об'єднання видавців наукових публікацій (журналів, монографій, збірників матеріалів конференцій), створене з метою розробки та підтримки всесвітньої високотехнологічної інфраструктури наукових комунікацій. Головним завданням CrossRef є сприяння широкому використанню інноваційних технологій для прискорення і полегшення наукових досліджень. Особлива увага CrossRef зосереджена навколо питань розбудови електронної інфраструктури взаємної цитованості наукових публікацій. Асоціація CrossRef підтримує спільну всесвітню службу взаємної цитованості, яка функціонує як своєрідний шлюз між електронними платформами видавців. Ця служба не зберігає повні тексти наукових публікацій, але вона зберігає інформацію про зв'язки публікацій через технологію Digital Object Identifier (CrossRef DOI), а також метадані опублікованих наукових матеріалів. Завдяки цій системі дослідники можуть використовувати функціональність рівня глобального науково-видавничого середовища.
Членами CrossRef наразі є 5 тис. видавців з усього світу. База даних цитувань CrossRef охоплює більше 75 млн ​​журнальних статей та інших типів наукових публікацій (монографій, наборів даних, дисертацій, технічних звітів).


Статус в Україні

Видання "Український інформаційний простір" офіційно зареєстроване як засіб масової інформації з загальнодержавною сферою розповсюдження.
Свідоцтво про державну реєстрацію № 23123-12963 P від 25.01.18 р.

Бази данних наукової інформації

Index Copernicus Journals Master List - це база даних наукових журналів, яка індексує понад 13,000 назв видань з усього світу та всіх галузей наукового знання.
Зареєстровані журнали проходять сувору всебічну оцінку щодо дотримання ними наукових та професійних стандартів. Міністерство науки та вищої освіти Польщі має базу даних IC Journals Master List у списку баз даних, індексація в яких позитивно впливає на оцінку наукових журналів під час експертиз, що проводяться Міністерством.
Видання представлене у базі даних архівом: з 2018 року.
Index Copernicus Journals Master List (IC Journals Master List)

У назві Scilit використовуються компоненти слів «науковий» і «література». Ця база даних наукових робіт розробляється і підтримується видавництвом відкритого доступу MDPI. Scilit - це повна безкоштовна база даних для вчених, що використовують новий метод співставлення даних та індексації наукових матеріалів. Сканери Scilit щодня видобувають найсвіжіші дані з CrossRef і PubMed. Це означає, що недавно опубліковані статті додаються в Scilit негайно.
Видання представлене у базі даних архівом: з 2018 року.

Каталоги та системи пошуку

Bielefeld Academic Search Engine (BASE) - це пошукова система з об'ємним мультидисциплінарним індексом наукових ресурсів, доступних у веб-середовищі (в першу чергу, ресурсів відкритого доступу). Пошукова машина збирає ресурси через протокол Open Archives Initiative Protocol for Metadata Harvesting (OAI-PMH), нормалізує їх і пропонує для пошуку. Індекс BASE складають більше 70 млн документів з більш ніж 3,000 джерел. Для більшості записів пропонуються повні бібліографічні дані та категорії для фільтрування (автори, індекси Десяткової класифікації Д'юї, роки публікації тощо).

JOURNAL FACTOR є всесвітньо визнаним форумом для просування науково-дослідної роботи та обміну знаннями. Дослідники вважають, що чим більшим є імпакт-фактор, тим кращою є дослідницька робота. JOURNAL FACTOR допомагає у визначенні кращих журналів для публікації наукового дослідження. Відкритий доступ до опублікованих журналів, де плата не буде перешкодою.

Google Академія - це загальнодоступна пошукова система, яка індексує метадані наукових публікацій з усіх галузей знання, опубліковані у різних форматах. Індекс Google Академії містить у собі більшість рецензованих журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв. Цей продукт має інструментарій для відслідковування наукової цитованості проіндексованих публікацій. Хоча компанія Google офіційно не розголошує обсяг індексу Google Академії, фахівцями цей обсяг оцінється приблизно у 160 млн документів.

PKP Index — проект Public Knowledge Project (PKP). Індекс PKP представляє собою каталог статей, книг і матеріалів конференцій, що використовують вільно розповсюджуване програмне забезпечення PKP з відкритим вихідним кодом Open Journal Systems, Open Monograph Press і Open Conference Systems. Індекс PKP містить понад 322 000 записів, індексованих із понад 1000 публікацій. Індекс охоплює всі тематичні області і включає в себе матеріали від видавців з усього світу. Для того, щоб бути прийнятим в індекс, ваш журнал, видання або сайт конференції повинен включати, принаймні, одну статтю, главу або збірник матеріалів конференції. Індекс є кураторським списком публікацій, і всі представлені матеріали розглянуті і схвалені персоналом PKP. Індекс PKP працює на основі власних відкритих систем PKP Open Harvester Systems. Будь ласка, використовуйте посилання http://index.pkp.sfu.ca/index.php/user/register, щоб зареєструвати обліковий запис.

Polska Bibliografia Naukowa (PBN) - це портал Міністерства науки та вищої освіти Польщі, на якому збирається інформація про публікації польських учених, польські та міжнародні наукові журнали. Проект фінансується Європейським соціальним фондом Європейського Союзу, він є частиною системи інформації про вищу освіту POL-on. У цьому ресурсі проіндексовано більше 560,000 робіт з 29,676 журналів. Крім того, продукт містить авторитетні профілі для 6224 установ та 27,000 учених.

ResearchBib - Academic Recource IndexAcademic Recource Index - проект ResearchBib. ResearchBib є базою даних відкритого доступу з високим стандартом індексування для дослідників і видавців. В ResearchBib можна вільно розмістити журнали для індексування, дослідні роботи, календар конференцій, розмістити вакансії. Journal Indexing - Індексування журналів. ResearchBib намагається охопити всі доступі наукові журнали і наукові журнали відкритого доступу вільно. База даних журналів ResearchBib є найбільшою повною базою даних журналів в Інтернеті, доступною вільно. База даних журналів намагається охопити всі наукові журнали і наукові журнали відкритого доступу, які використовують відповідну систему контролю якості, і база не буде обмежена конкретними мовами або предметними областями досліджень. База даних містить понад 420 000 журналів від різних видавців, яка включає в себе: назву, абревіатуру, URL хостингу журналу, індекс, видавця, опис (цілі і сфера застосування), онлайн ISSN, print ISSN і т. д.

WorldCat - це глобальний федеративний бібліотечний каталог та найбільша у світі бібліографічна база даних, яка пропонує доступ до ресурсів 72,000 бібліотек-членів ініціативи OCLC зі 170 держав світу. База даних містить більше 330 млн записів, які сукупно надають інформацію про 2 млрд фізичних та електронних публікацій (статей, архівних матеріалів, книжок, журналів, карт, музичних творів, відеозаписів та інших ресурсів), опублікованих 485 мовами світу.

Наукова періодика України — проект Національної бібліотеки України імені В. І. Вернадського (НБУВ) Наукова періодика України містить статті з міжнародних журналів з усіх галузей знань, здійснює поповнення повнотекстових електронних інформаційних ресурсів електронними аналогами друкованих видань або електронними виданнями, наданими правовласниками. В межах інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" налагоджено повнотекстовий пошук наукових публікацій у форматі PDF. НБУВ провела роботи з інтеграції інформаційного ресурсу "Наукова періодика України" до інтерфейсу аналітичних сервісів Google Scholar (Google Академія). Містить приблизно 2520 - журналів; 25372 - випусків; 628524 - повних текстів статей.